Дитяча лікарня отримала сучасне медичне обладнання

Сьогодні, в актовій залі Вінницької обласної дитячої клінічноі лікарні за участі голови облдержадміністрації Валерія Коровія та депутатів обласноі Ради, відбулась передача діагностичного обладнання для дослідження шлунково-кишкового тракту та ендоскопічного обладнання для бронхоскопії. Обладнання закуплене завдяки Програмі соціального партнерства енергетичної компанії ДТЕК - ЕНЕРГО і Вінницькоі ОДА, та за сприяння депутата обласноі Ради Людмили Головашич. У заході взяли участь: головний лікар ВОДКЛ Василь Паненко, директор з регіональної політики компанії ДТЕК-Енерго Тетяна Оверіна, представники департаменту охорони здоров'я, лікарі та персонал лікарні.

У вітальному слові голова ОДА зазначив: "Мені приємно знаходитись серед вас у цій світлій, сучасній залі, відремонтованій коштом обласного бюджету. Попри усі труднощі та негаразди, нам вдалося багато що зробити – відчувається, що ми рухаємося вперед. Хочу поділитися з вашим колективом тим, що ми маємо амбітний план – зробити обласну дитячу лікарню найкращою лікарнею в Україні. І ми це неодмінно зробимо!!!"

«Прийнявши вчора на черговій сесії обласної Ради бюджет на 2017 рік, ми заклали з 1 січня плюс 40% на зарплату лікарям. А видатки на медикаменти вперше перевищили видатки на енергоносії. Це теж потужний крок уперед для розвитку медичної галузі. А сьогодні, в рамках співпраці з одним із базових підприємств області – Ладижинською ТЕС, за їх ініціативою,було закуплено необхідне сучасне діагностичне обладнання для обласної дитячої лікарні. Тож хочу подякувати керівництву ДТЕК за знайдену можливість. Запевняю вас – це лише початок нашої співпраці»,- підсумував Валерій Коровій.
Гастрофіброскоп GIF-XPE3 та бронхоскоп KARL STORZ вже завтра будуть задіяні у діагностуванні маленьких пацієнтів лікарні з патологією шлунково-кишкового тракту та дихальної системи, завдяки чому покращиться якість надання медичної допомоги дитячому населенню.

Спеціалісти лікарні прийняли обладнання та ознайомили із його потенційними можливостями присутніх у залі колег і гостей.
Користуючись нагодою, Валерій Коровій передав від обласної державної адміністрації новорічні солодкі подарунки для усіх дітей, які на даний час перебувають на лікуванні в обласній дитячій лікарні.

                                                                                                                                                  За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА