У Вінницькій обласній дитячій лікарні після капітального ремонту відкрито операційний блок

Сьогодні в обласній дитячій лікарні після капітального ремонту відкрили операційний блок, що складається з трьох операційних зал, і розташований на 6-му поверсі головного корпусу обласної лікарні.

Останній раз капітальний ремонт приміщень операційного блоку було здійснено у 2004 році.  протягом наступних 10 років приміщення прийшли до неналежного стану, що не відповідав санітарно-гігієнічним нормам (відшарувалася  плитка на стінах). Більше 10 років приміщення знаходилось в антисанітарному стані.

В 2015 році Департаментом будівництва, містобудування та архітектури вінницької ОДА  були виділені кошти в сумі 2,5 млн. грн. для проведення реконструкції та капітального ремонту приміщень операційного блоку. Шляхом Були проведення державних електронних закупівель було визначено  виконавця ремонтних робіт. За результатами проведених торгів переможцем було визначено проектно-будівельну компанію ООО «МУР». Ремонті роботи було розпочато   у жовтні 2015 р., завершено в липні 2016 р.   

Традиційну урочисту  стручку перерізали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник та головний лікар медичного закладу Василь Паненко.

«Ми відпрацювали нову стратегію розвитку галузі охорони здоров’я краю. В результаті якої пріоритетом є надання якісних медичних послуг Вінницькою обласною дитячою лікарнею. Відкриття відремонтованого операційного блоку – це перший крок. Наступний - ремонт поліклініки лікарні. На даний час наявна проектно-кошторисна документація та виділено фінансування на поточний ремонт поліклініки. Також, буде закуплено спеціальне обладнання, що дасть можливість розширити спектр надання хірургічних послуг в лікарні», - зазначив Валерій Коровій.

За словами головного лікаря Василя Паненка, оперуватимуть хірурги на старому обладнанні, а нове закуповуватимуть поступово. «Відтепер допомога хворим надаватиметься в достойних умовах. Новий операційний блок відповідає усім європейським стандартам, адже матиме автономний обмін повітря і автономне кондиціонування. Повітря з вулиці чи інших підрозділів лікарні не буде попадати в операційний блок. В даному операційному блоці можливе проведення до 3 тисяч операцій в рік», - зазначив Василь Паненко.