Інфекційно-боксоване відділення (діагностичне)

   Зав. від. Однорогова Галина Григорівна

   Ст. м/с Стародуб Людмила Володимирівна

   Тел.: 46-08-74

   Діагностичне інфекційне відділення обласної клінічної лікарні розташоване на першому поверсі біля 6-ти поверхового корпусу лікарні. Розраховане на 25 ліжок, складається з 8-ми боксів. В боксі передбачається перебування 1-2-х хворих. Кожен бокс забезпечений сан. вузлом, ванною кімнатою, має окремий вихід на вулицю. В залежності від патології, діти можуть бути повністю ізольовані від інших хворих.

   На протязі року у відділенні лікується 650-700 хворих дітей з самою різноманітною патологією, віком від перших днів життя до 18 років.

   Діагностичне інфекційне відділення - широкопрофільне, працює в ургентному режимі. Захворювання, з якими перебувають діти, різноманітні - це респіраторно-вірусні інфекції, пневмонії, ускладнені дисфункцією кишківника; діти з нез`ясованими діагнозами, з підозрою на інфекційну патологію, з розладами шлунково-кишкового тракту; діти, які мають незрозуміле довготривале підвищення температури тіла, а також діти, з ЛОР-патологією, хірургічною, ортопедичною, неврологічною на фоні дитячих інфекційних хвороб або кишкових інфекцій.

   Діти, що перебувають у відділенні, обстежуються на високому рівні з використанням сучасних методів дослідження, отримують комплексне лікування. Після встановлення заключного діагнозу дитина може бути переведена в спеціалізоване відділення лікарні. У відділенні працюють досвідчені лікарі вищої категорії, висококваліфіковані медичні сестри.