ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОРЕНДУ

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня мас намір передати в погодинну оренду (24 години на тиждень з 09:00 кожної суботи по 9:00 кожної неділі) на термін до 05.11.2021 року, медичне обладнання - операційну оглядову лампу LUVIS М200 2016 року випуску, розташовану в приміщенні операційної на четвертому поверсі будівлі спеціалізованого онко- гематологічного центру (літ. А6) за адресою: Хмельницьке шосе, буд. 108, м. Вінниця.

Маленьких пацієнтів ВОДКЛ привітали керівники області та партнери закладу

Напередодні новорічних свят, 18.12.18 р., до Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні завітали голова Вінницької обласної держадміністрації В.Коровій, заступник голови ОДА Івасюк І.Д., представники компанії ДТЕК (Оверіна Т.О., Бобрик О.Б , Дибаш В.В.) , та депутати обласної Ради Головашич Л.В., Станиславенко Л.А., директор департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Л.Грабович.

СПІЛКУВАННЯ БЕЗ КОНФЛІКТІВ

 Суперечки у стосунках людей виникають, на жаль, дуже часто. Щодо медицини, то це саме та сфера, у якій суперечностей уникнути буває дуже складно, бо специфіка надання медичних послуг нерідко обумовлює появу конфліктних ситуації по лініям «пацієнт-лікар», «пацієнт–інший медичний працівник», «пацієнт-лікар-медичний заклад» тощо.                    

У ВОДКЛ проведено святкових захід до Дня Незалежності України

22 серпня, напередодні Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України в ВОДКЛ для дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні було організовано та проведено святковий захід під гаслом «Живи та міцній, Українська державо!»

У ВОДКЛ проведено фотопроект «Я - жінка»

Нещодавно,  02.08.2018 р., у відділенні онкогематології та ендоскопічної хірургії ВОДКЛ в рамках фотопроекту «Я - жінка» було проведено яскраву фотосесію, під час якої кожна мама та дівчинка перетворювалися на справжніх королев краси. І діти, і їх мами отримали неймовірні емоції, такі необхідні у нелегкій боротьбі з страшною хворобою.

Ця акція допомогла нам згадати, що в душі кожної жінки є острівець тепла, ніжності, жіночності, доброти та чарівності, який дуже часто ховається за бурями проблем та незгод.

ДО УВАГИ!

До уваги!

Шановні пацієнти!

Адміністрація Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні повідомляє, медична допомога у ВОДКЛ здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства та «Порядку забезпечення лікувально-діагностичного процесу» (наказ ВОДКЛ № 121 від 07.02.18 р.).

Маленькі пацієнти ВОДКЛ отримали подарунки з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей 31.05.18 Вінницьку обласну дитячу  клінічну лікарню  відвідав начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Федоришин Василь Семенович, який  подарував меблі для  ​онкогематологічного відділення та цікаві ігри для маленьких пацієнтів.   Діти  отримали найщиріші  побажання найшвидшого одужання та сучасні ігрові набори.

У ВОДКЛ відзначили Міжнародний день захисту дітей.

Щороку в першого черня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина – це найголовшіні цінності в житті кожної людини. 

Сьогодні, 31.05.18, у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні також відзначили це свято. Головний лікар ВОДКЛ Паненко Василь Васильович та представники Департаменту охорони здоров"я Вінницької облжержадміністрації привітали маленьких пацієнтів, побажали їм найшвидшого одужання, мирного неба над головою та гарного літа, сповненого радості.

Відкриття операційного блоку для новонароджених

13.04.2018 відбулося відкриття операційного блоку для новонароджених дітей Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. 
За сприяння обласної державної адміністрації та депутатського корпусу обласної Ради проведені роботи з капітального ремонту приміщення І-го поверху Неонатального Центру зі створенням операційного блоку для новонароджених. 

Візит Президента України Петра Порошенка

05.04.18 р.  після реконструкції відкрилося відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої клінічної лікарні. Заклад отримав нове медичне обладнання - апарати штучної вентиляції легень, система моніторингу стану пацієнтів з центральною станцією на 7 пацієнтів з можливістю розширення спостереження за 15 пацієнтами та інш. З нагоди відкриття лікарню відвідав Президент України Петро Порошенко.

Сторінки

Підписатися на Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня  RSS