Рентгенкабінет

     Рентгенкабінет  Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні відкритий  в 1980 році разом з відкриттям лікарні. На момент відкриття рентгенкабінет  був оснащений трьома стаціонарним рентгенапаратами та п’ятьма пересувними рентгенапаратами.  Першим завідувачем  рентгенкабінетом  була лікар-рентгенолог Чала Надія Семенівна, яка працювала на даній посаді до 1999 року.

     З 2000 року  по 2004 рік завідувачем  рентгенкабінетом  був  лікар-рентгенолог Окаєвич Микола Васильович.

     З 2004 року по теперішній час завідувачем  рентгенкабінетом  є лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії Недільська-Гончаренко Ольга Миколаївна.

      За роки існування рентгенкабінету Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні створені всі умови для рентгенобстеження дітей  різних вікових груп  з  захворюваннями та вродженою патологією, травмами.

     Проводиться рентген обстеження дітям які лікуються в стаціонарі, дітям, які потребують обстеження в умовах консультативної поліклініки, цілодобово забезпечуються висококваліфіковане ургентне обстеження.

     В даний час рентгенкабінет оснащений апаратами:

- стаціонарними - РУМ-2О , модель П-2;   NEO-DIAGNOMAX,  модель M 125 ;  Silhouette VR.

- пересувними   - 3-и апарати  АРМАН -1, модель  8ЛЗ;  PLX-102 ;  PRACTIX- 160;  PXP-40 HF.

       Забезпечується висока діагностична якість, інформативність, зниження променевого навантаження не тільки при виконанні оглядових рентгенографій, а також при виконанні спеціальних методик дослідження з використанням контрастних речовин.

     Обстеження дітей має свої особливості,  передбачає використання методик  рентгенобстеження, які не виконуються в інших медичних закладах.