Хірургічне відділення№1 - гнійної хірургії

   Зав. відділенням Крамаренко Антон Вікторович

   Старша медсестра Соколова Людмила Степанівна

   Тел. 51-12-77

 

   Відділення гнійної хірургії розташоване на четвертому поверсі    шестиповерхового    корпусу. Колектив відділення складається з висококваліфікованих спеціалістів – лікарів та середнього  медичного персоналу що цілодобово надають невідкладну  хірургічну допомогу діям М.Вінниці та Вінницької області.

    Показами для лікування в відділенні є:

   Гострі або хронічні запальні процеси, які з початку захворювання або при його ускладненнях потребують оперативного лікування (гострий  апендицит,   гостра  кишкова непрохідність, травматичні пошкодження внутрішніх   органів,   вади   розвитку шлунково-кишкового     тракту,     які ускладнились   запаленням   очеревини (перитонітом або       кишковою непрохідністю); гнійне запалення будь-якої з кісток скелету, гнійні ураження шкіри,  підшкірної жирової клітковини та м'язів (абсцеси, панариції, флегмони), запалення лімфатичних вузлів (лімфаденіти).

   Діти госпіталізуються в стаціонар не лише при наявності захворювання, а і при підозрі на нього, що дозволяє уникнути пізньої діагностики, важких ускладнень та виявити інші захворювання в організмі, якщо вони є. Допомагає в цьому сучасна ультразвукова апаратура, рентгенологічні методики, потужна клінічна та бактеріологічна лабораторії, мікроскопічне (гістологічне) дослідження тканинного матеріалу.

   Операції виконуються дітям під загальним знеболенням. Одужання прискорюється не лише медикаментозним лікуванням, а і фізіотерапевтичним. Кабінет фізіотерапевтичного лікування знаходиться на території відділення і має великий спектр процедур: УВЧ, іонофорез, магнітотерапія, лазеротерапія, електростимуляція, ультразвукове підведення ліків. Досвідчений фахівець зробить дитині лікувальний масаж, допоможе оволодіти методикою лікувальної фізкультури.

   В відділення госпіталізуються діти віком від 2-х місяців до 16 років за направленням швидкої допомоги, лікаря будь-якої лікувальної установи області або за самозверненням. Відділення працює цілодобово та без вихідних. При бажанні з дитиною може бути госпіталізована мати або інша людина, яка є родичем.

   Організує дозвілля дітей, допоможе підготувати завдання за шкільною програмою, поглибити знання про здоровий спосіб життя вихователь першої категорії.